Aktualności

Aktualności

Koralowy - kolor roku 2019

Nowy rok zawsze oznacza zmiany. W nurcie nadchodzących trendów jest wybór koloru roku według Instytutu Pantone. W 2019 padło na Living Coral, czyli koralowy odcień z domieszką złota. Ta żywa barwa ma nam dodawać optymizmu, a we wnętrzach z pewnością wpłynie na energetyczną odmianę. Ten łagodny ton będzie nam towarzyszyć w różnych dziedzinach życia przez cały rok. Warto poznać znaczenie tego koloru oraz pomysły na aranżację, w których wykorzystamy tą piękną barwę.

Więcej

Najciekawsze trendy w zakresie aranżacji łazienek na 2019 rok

Łazienka jest jednym z pomieszczeń, który używamy na co dzień. Musi ono być funkcjonalne, a przede wszystkim zadbane, by nikt nie obawiał się w tym miejscu wziąć prysznic. Odpowiednia aranżacja łazienki niewątpliwie jest sztuką, która wymaga dużej dawki kreatywności. Nie istnieje idealny wzór łazienki, który sprawdzi się w każdym domu. Na szczęście są porady i wskazówki, które można zastosować, by zaprojektować prawdziwą łazienkę marzeń.

Więcej

13 pięknych aranżancji dla Twojej łazienki

Zastanawiałeś się kiedyś, jak zmienić zwyczajną, prozaiczną łazienkę w pomieszczenie emanujące elegancja i szykiem? Nasi eksperci specjalizują się w tego typu metamorfozach i udowadniają to portfolio pełnym zrealizowanych już projektów. Zebraliśmy 10 wskazówek, które mogą okazać się pomocne przy aranżacji i urządzaniu łazienki – zwłaszcza, jeżeli zależy ci na wnętrzu nieco bardziej szykownym.

Więcej